Služby

Konzultace

Provádím konzultace zaměřené na celkové zdraví člověka. Všechny informace v oblastech výživy, životního stylu, vztahů, epigenetiky, mysli, se snažím propojit do souvislostí, neboť vše se vším souvisí. Konzultace je vždy ušitá na míru každému jednotlivci. Je zaměřena jak na prevenci, tak i na řešení již vzniklých potíží.

Reflexní poradenství

Chodidla o nás mnoho prozradí. Díky reflexním ploškám na nohou lze nejen poznat nerovnováhu některých orgánových systémů či potíže pohybového aparátu, ale také je možno napravit, či potíže zmírnit. Stejným způsobem mohu provést reflexní lymfatickou masáž.

Bachovy květové esence

Pracují s našimi charakterovými tendencemi, které jsou omezující a v podstatě si jimi ubližujeme. Pomáhají tím nastolit emoční rovnováhu. U dětí bývá účinek velmi rychlý, neboť nemají své tendence zakořeněné do hloubky, jako dospělí. Nikdy mne nepřestane překvapovat, co dokáží. Lze kombinovat s léčbou antidepresivy.

Ušní akupunktura

Čínská ušní akupunktura je součástí léčebných metod tradiční medicíny. Existuje mnoho záznamů o využití tohoto mikrosystému těla. Rozvíjí se stále jako vše ostatní, rozsáhlý výzkum a lokalizace ušních bodů přináší velice účinnou možnost využití k nastolení rovnováhy v organismu. Rovnováha = zdraví.